We gebruiken het woord leraar en niet leerkracht, want de leer kracht zit in het kind. - Meester Davy
De diversiteit is hier een meerwaarde en daar zorgt de leraar voor. - Papa van M.

4L: Boerderijklassen dag 1

  • 24 september 2025
  • 4de leerjaar

Na een vlotte rit kwamen we eindelijk aan in het mooie Wortel!

Na een vlotte rit kwamen we eindelijk aan in het mooie Wortel!
We werden feestelijk ontvangen door ‘Moe de Koe’.

Nadat we ons even mochten uitleven op de speeltuin, kregen we een rondleiding door de boerin. We maakten kennis met de verschillende dieren op de boerderij die we de komende dagen nog beter gaan leren kennen.

Daarna werden we verwend met lekkere spaghetti en een dessertje!

Met een nieuwe portie energie begonnen we aan de volgende activiteit. We leerden wat meer over graan en mochten zelf pistoletjes maken.
Deze mochten we dan ‘s avonds ook opeten!

Toen was het tijd om de kamers te gaan verkennen en onze bedden op te maken. En ja hoor, dat is bij iedereen helemaal zelf gelukt!

Na het avondeten schreven we nog een leuk briefje naar mama en papa en genoten we samen nog van lekkere marshmallows aan het kampvuur!

Onze eerste dag was dus al goed gevuld!