We gebruiken het woord leraar en niet leerkracht, want de leer kracht zit in het kind. - Meester Davy
De diversiteit is hier een meerwaarde en daar zorgt de leraar voor. - Papa van M.

Poëziepodcast 2024 beluisteren

  • 9 februari 2024
  • Algemeen

Op maandag 15 januari kregen de leerlingen van onze school de kans om tijdens de middagspeeltijd hun favoriete gedicht te komen inspreken. Poëzie kan mensen vieren, verwelkomen en zich thuis doen voelen. Het kan ook de troost van een warme thuis bieden op moeilijke momenten van afscheid, rouw en verdriet. Samen schuilen we onder het […]

Op maandag 15 januari kregen de leerlingen van onze school de kans om tijdens de middagspeeltijd hun favoriete gedicht te komen inspreken. Poëzie kan mensen vieren, verwelkomen en zich thuis doen voelen. Het kan ook de troost van een warme thuis bieden op moeilijke momenten van afscheid, rouw en verdriet. Samen schuilen we onder het dak van de poëzie.

Beluister onze podcast hier.